Cestování?

stranded_mainNejsem člověk který by vyhledával dovolenou na které by ležel týden na pláži, miluju poznávání velkých měst a dominant těchto měst. Díky školnímu zájezdu jsem navštívil Londýn, který mi přijde jako naprosto úžasný a chtěl bych se tam ještě alespoň 2x vrátit. Přibližně za měsíc nás s kamarády čeká eurovíkend v Římě. Opravdu se na to těším, protože Koloseum mi přijde jako neskutečně krásná dominanta Říma. Po návratu se o Římě určitě rozepíšu víc. :)

Díky aplikaci Evernote jsem si v mobilu udělal wish list na cestování, sice nevím kolik míst z wish listu navštívím, ale doufám že to bude většina. Kromě Londýna který jsem navštívil a Říma který navštívím v dohledné době jich několik zmíním.

KL-Skyline_Night_HDR

Amsterdam
Úžasné město na noční život, chtěl bych tam strávit alespoň 2-3 dny.

New York
Myslím, že tohle nepotřebuje moc komentář, chtěl bych se sem vydat někdy v létě alespoň na 5 dní. Možná příští rok?

Maledivy
Tohle je jedno z mála míst kam bych chtěl i přestože je to o ležení na pláži, tohle místo mi přijde jako místo kde bych načerpal energii a odpočinul si.

Paříž
Myslím, že taky nepotřebuje komentář, ideálně na 2-3 dny + návštěva Disneylandu.

Bangkok
Je těžké popsat proč bych chtěl konkrétně tohle město vidět, přijde mi to jako město plné života a možná trochu i nebezpečí.

Kuala Lumpur
Mrakodrapy, krásné noční město.

Dubaj
Tohle taky nepotřebuje komentář, město plné luxusu, úžasných mrakodrapů a pláží.

7030083-bangkok-thaliandMěst a zemí které bych chtěl navštívit je spousta, tohle je jen několik z nich, každé místo je jinak finančně náročné, ale doufám že si jednou splním tyto sny a na všechna tahle místa se podívám, vždyť jsem na začátku. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>