iPhone 6

xerxes-1708-033Začátkem nového roku jsem se rozhodl vyměnit svůj iPhone 4 za nový iPhone 6. Nemůžu říct, že by mi iPhone 4 nestačil, ale iPhone 6 se mi hodně líbí designem a hlavně velikostí displeje. Uvažoval jsem nad iPhonem 6 Plus, ale ten už je opravdu velký – občas má člověk pocit jakoby měl vypadnout z ruky.

Rozhodl jsem se tedy pro iPhone 6 64GB – 64GB z důvodu, že iPad mám 16GB a prostě to nestačí, člověk stáhne několik aplikací, vloží pár filmů a je plno. Nejlépe jsem chtěl 32GB, ale Apple bohužel zrušil 32GB variantu, takže bylo jasno – 64GB.

První dojmy z telefonu byly super, designově krásný kousek, úžasná Space gray barva a dokonalý fotoaparát – díky iPhonu 6 jsem i začal fotit mobilem. Jediné co bych telefonu vytkl je vystouplý fotoaparát, i přesto, že mám na telefonu kryt, stejně je více vystouplý než kryt. Jinak ale telefon padne perfetkně do ruky a je to asi největší úhlopříčka displeje jakou bych chtěl (4,7″).

BxwCvgDIQAEo0Q5V balení je klasicky telefon, dvě samolepky, základní návod, EarPods sluchátka, USB kabel a adaptér. Další věc která se mi na Applu prostě líbí je balení, nejen že samotný telefon je propracovaný do posledního detailu, i krabička k telefonu je dokonalá (to je taky důvod proč si všechny krabice od Apple schovávám :D).

Najde se spousta odpůrců větší úhlopříčky než je iPhone 5, 5S, přesto bych ale všem iPhone 6 doporučil. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>